La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

0

witam. korzysta ktoś z cyfrowy polsat go? mianowicie chodzi mi o to ze nie ma na tej platformie dostepnych kanałow jak tvp 1 czy tvp2. chcialem zapytac czy jest to normalne czy wszystko jest dostepne tylko u mnie tego nie ma ?

1

@kaczor14 normalne, też tak mam. W sumie to każdy, bo znajomy też dzwonił sie zapytać dlaczego tak, ale już zapomniałem. Na WP PILOT masz te kanały

0

@kaczor14 Ja też ich nie mam.

0

@Gosciuu ok dzieki za odpowiedz. bo kurcze dzisiaj wyjechalem za granice i niestety nie mam jeszcze telewizji polskiej i trzeba sobie jakos radzic :)
Dzieki za stronke ale raczej mi tam nie bedzie działało bo napisane jest ze weryfikuja czy znajduje sie w polsce a ja niestety sie nie znajduje w chwili obecnej. Moze ktos ma jakąś stronkę gdzie bede mógł obejrzeć dzisiejszy mecz ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?