- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
9
Nikt nie będzie pamiętał o stylu gry jeśli Barca na koniec sezonu będzie miała tryplet. Nie da się ukryć z z tej wielkiej magii Barcy Guardioli zostało niewiele ale drużyna wygrywa, czasem w ładnym stylu czasem w brzydszym, ale jednak... Barca dziś to zespół pragmatyczny ale ja dużo obiecuję sobie po następnym sezonie. Kiedy Valverde będzie miał czas żeby wkomponować w drużynę Dembele, Coutinho, Semedo i - daj Boże - Grizmana, żeby wymyśleć ją na nowo. A mam takie przeczucie, że dopiero w następnym sezonie ten zespół będzie taki jakiego oczekują kibice i sam Valverde.
0
@Jordi10 Barca już dawno zmieniła swój styl,bo tiki-taka już nie działała do tego trzeba mieć odpowiednich piłkarzy.Próbował Vilanova przez pierwszą część sezonu działało,Martino próbował coś zmienić nie za bardzo wyszło,Lucho dopiero odmienił trochę styl.Teraz za Valverde jest tylko szczypta tej magii.
1
@Jordi10 Też mam taką nadzieje. Coutinho będzie grać w LM a Dembele powinien wejść lepiej w sezonie. Antoś też by wiele wniósł.
0
@Kataloniec94 Szaleństwem byłoby oczekiwać, że zespół będzie nadal grał jak za czasów Guardioli. Wykonawcy tiki- taki odeszli/odchodzą albo wkrótce odejdą bo młodsi nie będą a następców na horyzoncie nie widać. Może kiedyś znów objawi się nowy Guardiola i nowe pokolenie z La Masii....?