- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
7
A jeśli chodzi o zmęczenie, o którym mówił dziś Sergi, to Umtiti i Roberto przekroczyli dziś granicę rozegranych w tym sezonie 3000 minut. Lista wygląda tak:
- 3785, Messi;
- 3698, Suarez;
- 3614, Rakitić;
- 3600, ter Stegen;
- 3488, Busquets;
- 3376, Pique;
- 3354, Alba;
- 3089, Umtiti;
- 3039, Roberto.
Dla porównania Real:
- 3173, Casemiro;
- 3150, Navas;
- 3057, Cristiano.
4
@hen0x Styczeń z Pucharem Króla, połączony z kontuzją Dembele i nieobecnością Coutinho, mocno nas przeczołgał. Oby kluczowi piłkarze wytrzymali do końca.
9
@hen0x Najbardziej widać te minuty po Suarezie i Roberto moim skromnym zdaniem
3
@PJ777 Dlatego ważnym jest, żeby teraz trochę porotować. Mecz z Leganes i rewanż z Romą są ku temu idealnymi okazjami.
Dobrze też, że między półfinałami, bo chyba można je brać za pewnik, jest mecz z Deportivo. Niby na wyjeździe, ale tam też będzie sobie można nieco odpuścić, bo raczej już się nie utrzymają.
6
@Bykunn Po Suarezie niekoniecznie moim zdaniem, ale ja chyba też wskazałbym Albę. Nie ma już tej dynamiki i gry do przodu z początku sezonu. Różnie też bywa z Paulinho czy Rakiticiem.
0
@hen0x To prawda, terminarz mamy niezły. A w półfinale LM to już każdy mecz będzie bardzo ciężki.
2
@PJ777 No wygląda to naprawdę sprzyjająco (pomijając finał CdR oczywiście, bo jego termin jest nieco irytujacy):
- D, Leganes;
- W, Roma;
- D, Valencia;
- W, Celta;
- N, Sevilla, finał CdR;
- 1/2 Ligi Mistrzów;
- W, Deportivo;
- 1/2 Ligi Mistrzów;
- D, Real;
- D, Villarreal;
- tydzień odpoczynku;
- W, Levante;
- D, Sociedad.
Trudny będzie ten okres, który rozpoczyna mecz z Valencia i kończy 1/2 Ligi Mistrzów. Reszta z miarę z górki (jeśli chodzi o natłok gry oczywiście). Zobaczymy też kiedy uda się zamknąć ligę. Najwcześniej teoretycznie po meczu z Celtą, ale chyba tylko przy założeniu, że Atletico dwa mecze przegra i jeden zremisuje (grają w tym czasie z Realem i Levante w domu oraz Sociedad na wyjeździe), a Barcelona wszystko wygra.