La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

1

Powiem szczerze, że Liverpool mnie bardzo zaskoczył. Domyślałem się, że stać ich na strzelenie 3 goli City, a nawet 5. Ale jednak ekipa Kloppa to tacy trochę romantycy futbolu - pójdą strzelić 5 bramek tracąc przy tym 4. A wiadomo, co by to oznaczało w LM. A tutaj proszę - 3 trafienia w pół godziny, dobra gra w obronie, zneutralizowanie City (które od początku sezonu zachwyca grą i kosi każdego). Jeśli nie wydarzy się żaden kataklizm, to zasadniczo znamy już półfinalistów - Barca, Liverpool, Bayern, Real. I szczerze? Najbardziej z tej czwórki bałbym się nieprzewidywalnych The Reds w tym momencie.

7

@PJ777 Patrząc na to jak solidnie gramy w obronie w tym sezonie mając w ataku Messiego czy Suareza na obronę Liverpoolu dwumecz z nimi nie byłby najgorszy. Chociaż wolałbym osobiście taki finał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?