La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

6

A moim zdaniem Semedo wygląda bardzo dobrze do momentu aż trzeba dobrze dograć piłkę w pole karne.

konto usunięte

18

@bartekvisca  4 gol padł dzięki jego dośrodkowaniu.

7

@kenneth99 bo za mocno i zbyt niedokładnie zagrał :D

A tak na poważnie. Dobry mecz. Nie ma co narzekać. Semedo mocne 7

0

@bartekvisca  A to dziwne, bo moim zdaniem właśnie dobre dogranie w pole karne to jeden z jego atutów.

konto usunięte

0

@michal26 Gdyby dograł dobrze, piłkę złapał by bramkarz. W miejsce w które dobrze by zagrał powinno być obstawione przez Suareza, ale tam go nie było. Wiec akurat miał szczescie ze zagrał za mocno, bo byłby strata. Ogólnie Semedo tak jak piszesz mocne 7.

konto usunięte

0

@KamQiX Właśnie problemem jest to, że skrzydła zbytnio nie mają do kogo wrzucić... często się widzi, że nikt nie kłapi się aby wbiec w to pole karne.. dopiero jak skrzydłowy się zatrzyma i musi cofnąć, to ktoś już tam jest.

konto usunięte

0

@Faun Ogólnie, to wczoraj bramkarz chyba sobie rękawice olejem wysmarował. Co leciało, to nie łapał tylko wypuszczał przed siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?