La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

4

Tak sobie ogladem to spiecie pomiedzy Semedo i Neyem i powiem szczerze ze od tego momentu Semedo bardzo mocno kibicuje i jeszcze bardziej sie ciesze ze tej Gwiazdeczki juz z nami niema.

2

@MarcinVeB4 Semedo to perełka.

17

@MarcinVeB4 a mi brakuje Neymara jak cholera. gra z nim była o wiele radośniejsza niż teraz. szkoda, że tak to wszystko się skończyło.

7

@mokrychlopiec Nigdy go nie lubiłem. Kapryśny dzieciaczek. Nie znosiłem jego zachowania. Szanowałem za umiejętności piłkarskie, ale jako osoba był dla mnie nie do zniesienia.

8

@SeeleyBooth rozumiem. ja staram się oddzielać prywatę od tego jakim kto jest piłkarzem.
Ney był zagubionym brazylijskim chłopcem, ale tak naprawdę nigdy nic nie odwalił podczas tych trzech lat w Barcelonie. lubił imprezować, sambę miał we krwi, lubił otaczać się ludźmi i drogimi rzeczami.
ale na boisku w Barcelonie zawsze był profesjonalistą i magikiem. ja za nim tęsknie. i tyle.

0

@mokrychlopiec Masz do tego prawo.

1

@mokrychlopiec Popieram Cię i podzielam tę tęsknotę. To jak wkomponował się w Suareza i Messiego mówi samo za siebie. Naturalna chemia i każdy z nich miał świadomość, że indywidualnie każdy z osobna ma niesamowite umiejętności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?