- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1646 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1646 Culés
39
- Niektórzy kluczowi piłkarze odpoczną podczas meczu z Leganes. To wyjściowej jedenastki powróci Coutinho i Dembele. [MD]
- Statystki Vidala za kadencji Ernesto Valverde: https://pbs.twimg.com/media/DaFyTQoU8AAwjFn.jpg
- Dokładnie tego dnia w 2010 roku FC Barcelona pokonała Arsenal Londyn 4:1 a wszystkie bramki dla Dumy Katalonii zdobył Leo Messi: https://www.dailymotion.com/video/xcuvt5
Nasza Redakcja wystawiła Leo Messiemu ocenę ''11'' za ten mecz: ''Messi - 11 - Dlaczego tak wyjątkowa ocena? To chyba każdy wie doskonale. Oddał osiem strzałów, z czego połowa wylądowała w siatce. Wikłał się w niezliczone pojedynki i zagrywał świetne piłki z głębi pola, a przy takiej kreatywności zanotował zaledwie pięć strat, dokładając do tego dwa odbiory. Jego efektywność była dla Arsenalu zabójcza.''
0
@BarcaInfo Waszym zdaniem jaki jest najlepszy rozegrany mecz w karierze Messiego? Chyba się nie da wybrać ale na pewno ten z Arsenalem to top 3.
0
@BarcaInfo Oby Dembele zagrał dobry mecz jak wyjdzie w podstawowej 11-stce,bo ostatnio straszna fala hejtu się wylewa na tego chłopaka.Ja rozumiem był drogi,gra ostatnio kiepsko ale trzeba dać mu czas na aklimatyzację w zespole.
0
@matirix20 Ciężko wybrać, według mnie, jednym z lepszych jego występów to była "manita". Mimo to, że gola nie strzelił.
0
@matirix20 Mecze z Bayernem u siebie w 14/15 oraz finał CdR przeciwko Athletic Bilbao w tym samym sezonie też były niczego sobie
0
@matirix20 Barca - Bayern 1/2 LM 2015 (2 gole, asysta)
Real - Barca La Liga 2013/2014 (3 gole, asysta)
Real - Barca La Liga 2016/2017 (2 gole) i gol w ostatnich chwilach meczu
Barca - Real La Liga 2006/2007 (3 gole) i gol w ostatnich chwilach meczu
Real - Barca 2-6 La Liga 2008/2009 (2 gole, asysta, nieco slabsza skutecznosc oraz genialny wystep Xaviego nieco obnizaja Messiemu w kwestii tych top3-top5 wystepow)
Barca - Arsenal 4-1 (4 gole) 2009/2010
Barca - United ( final LM 10/11 - 1 gol, ale magiczna gra; akcje po ktorej Villa strzelil na 3-1 to juz legenda)
Barca - Real (SPH 2011/2012) - 2 gole i cudowna asysta do Iniesty - Ronaldo na kolanach + gol na wage zdobycia tytulu
Barca - City - 1/8 LM rewanz - bez goli, ale masa magii - brak goli powoduje, ze jednak nalezy nieco nizej to traktowac niz te top3-top5 wystepow
Z uwagi na wage: Real - Barca 1/2 LM 2010/2011 i bramka marzenie na 2-0; w sumie 2 bramki w wygranym 2-0 spotkaniu
Jak widac te najlepsze mecze Messiego to w wiekszosci te przeciwko bialym (uwzgl. sile rywala) - bestia w starciach z największym wrogiem.
Wybierz jeden
Moja trojka to: Barca - Bayern 1/2 LM; Real - Barca La Liga 2016/2017 i chyba wlasnie Arsenal 2009/2010
0
@tristan87 nawet Pep w tym sezonie powiedział, ze Leo rozegral dwa fantstyczne spotkania w ktorych wlasnie bramki nie strzelil:
1) to wlasnie manita
2) mecz z Espanyolem na wyjezdzie z tego sezonu, ktory rowniez skonczyl z 2 asystami