La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

0

Dobra panowie co gramy na weekend ? jakieś propozycje ? Bo po dłuższej przerwie od bukmacherki chciałbym coś zagrać.

konto usunięte

1

@ricardo0705 Fajne mecze, dla każdego się coś w ten weekend znajdzie - czyste typy powyżej 2.00, z podpórkami też pełno spotkań. Bayern raczej zamknie temat ligi i ogra Augsburg by wznieść puchar. Dzisiaj Brema raczej z remisem wejdzie (1.41). Do tego dla koneserów BPL, to United z podpórką, bo City raczej powinno odpocząć i zdobyć mistrza za tydzień, no chyba że Pep woli to zrobić podczas derbów, co jest ryzykowne pod kątem LM - United/X 1.91. Schalke raczej ogra HSV, grad bramek w meczu Frankfurt-Hoffenheim też zapowiada się pewnie. Warto się przyjrzeć Nicea-Rennes. Sporo fajnych, ja skleiłem coś takiego: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE4NDk2NDUzODIwMDofIcNjWjqJblx%2BnRg%3D&kind=MAIN

konto usunięte

0

@Escobarcelonista Już lepiej było dać Atletico z handi 1.31 od tego Werderu, albo Bayernu, ktory bedzie oszczedzal sily na LM. :D

konto usunięte

1

@Socjopata Nie gram na spotkanie Real-Atletico, bo tam pewne są chyba tylko kartki. Przeraża mnie wąska ławka Atletico, a Real u siebie, derby, pewny awans do następnej fazy LM, Ronaldo w gazie - no nie wiem. Werder zobaczysz na luzie dzisiaj wejdzie z remisem, a Bayern wychodzi normalnym składem z Robbenem na Augsburg.

0

@Escobarcelonista Bayern handi, albo +2,5

konto usunięte

0

@ricardo0705 Betis Eibar Bts/1 kurs 4.3
Everton-Liverpool bts/2 kurs 3.55
Można jeszcze dorzucić City :D

konto usunięte

0

@Pusshi Ja Liverpool wyrzuciłem właśnie, bo Salah nie gra, Firmino ma być na ławce, do tego nie ma Cana. Boję się o ofensywę, a Everton u siebie gra nawet nawet...

konto usunięte

0

@Escobarcelonista No niby to są derby i nie powinno się stawiać, ale kurs skusił.. Myślę że i tak sobie poradzą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?