La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

17

"Zinedine Zidane na konferencji prasowej: Nie będzie szpaleru przed El Clasico, gdyby Barcelona wcześniej została mistrzem. To moja decyzja. Barcelona złamała tradycję szpaleru, nie robiąc go nam."[Kręcidło] Nie zrobią nam szpaleru, to jest kretyńska wymówka Zidane, ale mnie to jakoś nie boli. Po prostu nie chcą, nie mają honoru i nierobią. My w 2008 zrobiliśmy im szpaler.

konto usunięte

1

@daniel32778 Chłopaki niże wykręcili już hattrick jeśli chodzi o wklejanie tej informacji. Po co dodawać czwarty raz z rzędu?
Zrobią szpaler to zrobią, nie to nie. Nie będziemy się uniżać i prosić real o to przecież. Zrywają z tradycją ich sprawa.

1

@Ratamahatta Jak ja dodawałem, to nie widziałem tych informacji. A ogólnie te informacje zostały podane praktycznie w tym samym czasie. A tak ogólnie, to nie my zrywamy z tradycją, ale oni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?