La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1017 Culés

17

Komentarz składam od 20 minut i sam nie wiem, jak to wszystko streścić... Wina za porażkę leży WYŁĄCZNIE po stronie Valverde.
Dlaczego wyrzucił bym go na zbity?
1. Valverde stawia na Gomesa, a Gomes jest tragiczny. Rozegrał u nas ponad 3500 minut. Teksty, że miał "dobre" (nie dobre, a po prostu nie zrobił większych błędów) 100, 200, czy nawet 500 minut to nie argument by dawać mu kolejne szanse (jego minuty dla młodych).
2. Miał stawiać na młodzież... a Dembele, który ZOSTAŁ MU PODANY na tacy (nie musiał "szukać" w La Masii) siedzi na ławce. Alenia? Cucu? Palencia?
3. To, co mówiłem jeszcze przed sprowadzeniem Miny (tak, te proste wnioski wysunąłem na podstawie kompilacji) - Yerry nie trzyma pozycji i jest słaby taktycznie. To Ernesto powinien zablokować transfer lub poprosić o kogoś innego. To bez sensu kupować zawodnika i nawet na niego nie stawiać.
4. Zmiany - wpuszcza bezproduktywnego i słabego psychicznie Gomesa na 20-30 minut po to by uspokoić grę? Do teraz nie mogę uwierzyć, jak środkowy pomocnik może bać się rozgrywać i zostawiać piłkę ŚO.
5. Jak można doprowadzić do tego, by samym zawodnikom nie chciało się grać w 1/4 LM. Motywator pełną gębą.
6. O 4-4-2, o Roberto na prawej obronie i w ostatnich dwóch spotkaniach na prawej pomocy... nie chce mi się już pisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?