La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

3

Tylu tu wybitnych trenerow, znawcow taktyki, i wszystkiego. Takze Panie Valverde, okres przygotowawczy nie do USA, tylko na La Ramble i uczyc sie od internetowych znawcow.

26

@Szklaner Ciekawe co jeszcze musi się wydarzyć, żeby nie pojawiały się tak durne komentarze jam twój.

1

@Szklaner Nie trzeba być znawcą, żeby zauważyć, że piłkarze oddychają rękawami. Ciężko było też nie zauważyć, że po pierwszej połowie gra nie funkcjonowała tak jak powinna, ale zmian doczekaliśmy się dopiero w końcówce.

3

@sidzej ja za to proponuje calej tej dzieciarni, ktora sie teraz ujawnila, zeby zluzowala majty bo sie zachowujecie jakbyscie wszyscy korek analny za gleboko sobie wsadzili. Przegral to przegral sa znacznie powazniejsze problemy w zyciu od tego.
Durne komentarze to sama prezentujesz, bo poki co to Valverde pocisnal lige i wyrownal rekord, odnosil sukcesy w innych klubach, i to on zna tych pilkarzy i ich widzi na codzien, w odroznieniu do internetowych napinaczy co widza "Demebele je fast foody" w gazecie i juz spam co za brak profesjonalizmu.
Gosc popelnil blad, nie ucieka od niego pt "Wina sedziego", przynajmniej gownarze sie naucza ze to pilka, tu nie ma nic pewnego.
To ze barca przegrala - nikt od tego nie umarl, nikt domu nie stracil (chyba ze 2zl na efortunie jak ja :D) wiec proponuje herbatke i zloozowac majty.

konto usunięte

0

@Szklaner Przecież piszą ciągle te same osoby co zawsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?