- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2141 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2141 Culés
2
Wiele osob twierdzi tutaj, ze to tylko jedna przegrana i nie ma co siac dramatu, bo jest jeszcze liga i puchar. Tak, tylko dochodzi kilka czynnikow:
- LM to najwazniejsze rozgrywki (90% opinii publicznej oglada tylko mecze ligi mistrzow i jak ktos z niej odpada to przestaje sie dla nich liczyc)
- w zwiazku z powyzszym wszelkie nagrody indywidualne i druzynowe, a takze miano bycia najlepsza druzyna dla wiekszosci swiata zgarnia druzyna wygrywajaca lige mistrzow (chocby w kraju byla ostatnia)
- porazka ta powoduje ze ronaldo zgarnia automatycznie Zlota Pilke, a to dla wiekszosci z nas jest bolesne. My wiemy, ze lepszy jest Messi ale nie zmusimy opinii publicznej do obejrzenia 50 meczow w roku barcy i realu. Mnie osobiscie, jako kibica barcy ale i fana Messiego, strasznie boli fakt ze przez nasze ciagle porazki w LM, koles wykanczajacy akcje i potrafiacy sie promowac w najwazniejszej czesci sezonu jest stawiany ponad tego rzeczywistego najlepszego
- przegralismy ten jeden mecz z druzyna przecietna
- stracilismy zaliczke 4:1
- mozemy sobie wygrac teraz wszystko do konca ale jesli real zdobedzie LM to oni wedle swiata beda najlepsza druzyna, a my bedziemy z niczym
0
@stysiek Kogo obchodzi opinia publiczna Janusz którzy oglądają piłkę okazyjnie?
0
@konraden Mnie obchodzi, jak i zapewne wiekszosc kibicow. Kibicowanie poza stadionem (czyli wiekszosci z nas) to wlasnie opinia publiczna.