La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

3

Panowie widze straszna nagonke na Valverde ale dajcie mu przepracować pre sezon z drużyną która będzie grała w sezonie, bez wymuszony transferów i myślę że to będzie dobry sezon. Najłatwiej teraz krytykować ale przypomnijcie sobie jak ten sezon się zaczął. Odszedł Neymar i trzeba było zmienić taktykę, zrobić transfery w ostatniej chwili lub w zimę. Ciesze się ze zdominowalismy lige, mam nadzieję że wygramy puchar króla i sezon uznam za udany. A w następnym potrójna korona ;) Vamos !

1

@GrzesiekFCB Masz racje, lecz popełnił błędy. Przez niego drużyna fatalnie kondycyjnie wygląda. Mnie napawa optymist tym, że Dembele i Coutinho wreszcie wejdą do składu, być może Antei dojdzie i najlepiej byłoby wrócić 443. Na pewno nie można powiedzieć, że wygrana ligi i pucharu będzie sukcesem Valverde. Ale nie ma się co oszukiwać Guardiolą to on nie będzie.

0

@Kamiloza91 A kto nie popełnia błędów ? :) Poprostu drażni mnie krotkowzrocznosc niektórych kibiców. Domagają się sukcesów juz teraz a nie widzą jak ciezką praca jest bycie menagerem Barcelony na ilu frontach trzeba walczyć żeby coś osiągnąc. Co do zmęczenia to szkoda ze nie ma większego zaufania do ławki bo styl gry wymagający żeby całą drużyna broniła w ścisłych formacjach jest w niektórych meczach wykanczający co było widać wczoraj . Pique gra z kontuzja, Messi robi co może od początku sezonu, Andres mimo magii ma braki fizyczne co nie jest zaskoczeniem a Luis nie ma zmiennika. Trzony Barcy w rozsypce :(

0

@GrzesiekFCB Wiadomo, że błędy w pierwszy sezon są wpisane, ale nie ukrywam Valverde wkurzył mnie ostatnimi decyzjami. Niestety niektórzy chcieliby tryplety w pierwszych sezonach trenera, jeśli dla niektórych puchar i liga to mało, to są śmieszni (oczywiście jeśli wygramy. Ernesto zasuguje na drugi sezon, ale jeśli Barca nie będzie grać efektowiej to ja podziękuje. Czas pokaże. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?