La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

40

Jest jeden plus tego co się dziś stało w Madrycie. Dało to nadzieję, że Real LM nie wygra. Ale poza tym chyba nie można było sobie wyobrazić gorszego scenariusza na ćwierćfinały Ligi Mistrzów.

Najpierw losujemy najłatwiejszego możliwego rywala - Romę. Później Real wygrywa na wyjeździe 3-0 z Juventusem, a my ogrywamy Romę 4-1 i jesteśmy praktycznie pewni awansu. I nagle tydzień później wszystko się sypie, Barca gra fatalnie oddając awans Rzymianom, a 24h później Juventus daje ogromną nadzieje na remontadę, po czym przy stanie 0-3 traci bramkę w 97. minucie z karnego wykonanego przez Ronaldo. Jeszcze w bramce musiał skapitulować akurat Polak. JAK TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJĘ? JAK??? ZA JAKIE GRZECHY?

0

@KamQiX to jest cena dominacji w Europie przez 10 lat :) Inne kluby mają to na co dzień :)

1

@KamQiX No bez kitu, ten kto napisał ten scenariusz jest dla kibiców Barcelony okrutny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?