La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

2

Półfinały już 23? A rewanże tydzień po?


Mam nadzieje, że tym razem naprawdę nie będę oglądać. Miałem dziś nie oglądać, ale jednak się skusiłem. Ale całe szczęście, że nerw sobie zbytnio nie popsułem. W około 88 min miałem przeczucie, że zaraz coś się spieprzy.

Będzie dalej oglądać LM? Tak z ciekawości pytam. :)
Ja już przgjmuje wszystko na luzie, jedynie ma wściekłość na naszych piłkarzy. Niestety z moim zdrowiem nie jest kolorowo (nie ma sensu tutaj smucić o chorobie), ale bardziej smuci mnie to, że po prostu nie doczekam się już finału, zwłaszcza, że Messi coraz bliżej ma końca kariery. Ale najważniejsze, że Guardiola fał mi tak wiele radości i udało się spełnić marzenie bycia na Camp Nou. Naprawdę wyluzować proponuje teraz gdy jest po wszystkim, bo są rzeczy ważniejsze niż futbol jak zdrowie. Ależ się rozpisałem.

Przy okazji życzę udanej nocy. Visca el Barca!

2

@Kamiloza91 Półfinały 24 i 25 kwietnia rewanże 1 i 2 maja

1

@Kamiloza91 Weź się nie wygłupiaj! Jeszcze Cię na pewno piękne chwile czekają z Barceloną i nie tylko ;) Vamos!

2

@Bykunn Masz racje odleciałem. Może za rok!
Teraz tylko przypieczętować ligę i się cieszyć z wygrania, liga mistrzów jest ważna, ale wygranie ligi też jest ważne i nie odbiorę sobie radości z tego sukcesu.

1

@Kamiloza91 ja nie, za każdym razem jak odpadamy z ligi mistrzów to już nie oglądam jakoś nie mam chęci i motywacji wiedząc ze już nas tam nie ma , obejrzę tylko finał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?