La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

konto usunięte

7

"Odpadnięcie Barcelony to radość? Gdybym powiedział, że nie, skłamałbym. No tak, do cholery, wyobraźcie sobie, że u nas stałoby się coś takiego samego. Na końcu różnica jest taka, że my jesteśmy Realem i walczymy do końca. Dzisiaj wierzyliśmy, że możemy zdobyć tę bramką, która będzie ważna dla awansu i to się udało."

Święta prawda. W meczu białych było widać zaangażowanie którego nie było niestety u nas.

0

@Wawrzyszewski O i można nawet zacytować całą wypowiedź a nie wybiórczy kawałek, niesłychane ;) Mimo, że ma rację to i tak Go nie znoszę :D

0

@Wawrzyszewski Mieli przede wszystkim trenera reagującego na rozwój sytuacji boiskowych. Można wiele zarzucić Zidanowi, ale wczoraj pokazał cojones.

konto usunięte

0

@Wawrzyszewski Benqtia niestety zrobił Silvę, widział że nie ma żadnego obrońcy obok niego i za wszelką cenę chciał wybić piłkę Vasquezowi, który zapewne by tego nie trafił znając jego skutecznosc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?