La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

14

Małe podsumowanie gówno-burzy tutaj i nie tylko z mojej strony. Sam fakt jak bardzo podzielony jest cały piłkarski świat a nie tylko obozy realu, Barcy i Juve, świadczy o tym jak bardzo wątpliwy był to karny. Sędzia wybroniłby się bez problemu gdyby go nie podyktował. Sytuację porównałbym do policjanta, który widzi parę, która gdzieś nad wodą popija sobie w upalny dzień małe piwko. Przepisy mówią o złamaniu prawa i należy się mandat, ale w wielu wypadkach kończy się na upomnieniu i świat się przez to nie wali.

- Spalony był. Może nie ewidentny, ale był i widać to na powtórkach. Więc gol Isco słusznie nieuznany.

-Sędzia był niekonsekwentny a to najgorsze, co może zrobić arbiter. Karał żółtymi kartkami niektórych zawodników a innych za podobne przewinienia oszczędzał.

- Symulowanie Ronaldo jest żałosne i cholernie niesportowe i wie o tym każdy normalny fan piłki kopanej, ale za to machanie łapskami i wywieranie presji na arbitrze to już nie raz powinien wylecieć z boiska...

- Nie zgadzam się z wypowiedziami, że skoro w pierwszym meczu skrzywdzili Juve to teraz mają im pomagać. Błędów nie naprawia się innymi błędami.



Teraz trochę obiektywnie. Sędzia zabił (bo mógł) wczoraj piłkę nożną i piękną historię, o których się opowiada latami ludziom, którzy nie rozumieją emocji jakie niesie futbol. Ludziom, którzy wyłączają telewizory jak ich drużyna przegrywa po pierwszej połowie 1:0. A tymczasem Real z dużym prawdopodobieństwem sięgnie po raz trzeci z rzędu po LM, zapisze się w historii jak najlepsza drużyna a pan Ronaldo znów będzie bohaterem. Po prostu cholernie szkoda...



Z ciekawości czytałem od czasu do czasu w trakcie meczu komentarze na notatniku. Najpierw lekceważenie rywala przed meczem, później gnojenie całej kadry Realu, łącznie z trenerem, po meczu pycha ponowne lekceważenie reszty piłkarskiego świata i wyciąganie z przeszłości meczów Barcy z Chelsea i PSG jako tarczy obronnej na komentarze o drukarni a dziś wtóruje im część kibiców Barcy broniąc ich awansu.. Jak dla mnie niepojęte.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?