- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
5
Halilovic wreszcie jest podstawowym zawodnikiem w Las Palmas. Po odejściu Vieiry do China gra naprawdę dużo. Forma u niego wzrasta i rozgrywa dobre mecze, jak np. ten z Realem Madryt. Barcelona wciąż ma opcję odkupu. W 14 meczach ligowych w tym sezonie strzelił 2 gole i zaliczył 2 asysty.
Statystyki w przeliczeniu na 90 minut:
- Podania: 27
- Podania do przodu: 15
- Celność podań: 82%
- Kluczowe podania: 0,9
- Stworzone okazje: 1,05
- Wygrane pojedynki jeden na jeden: 1,9
- Oddane strzały: 2,8
I poprawił grę w obronie:
- Interwencje obronne: 0,4
- Zablokowane strzały: 0,1
- Przechwyty: 0,5
Wygląda to dobrze, ale żeby Barcelona zdecydowała się na jego wykupienie musi pokazać jeszcze więcej. Mimo wszystko liczę, że będzie mu się wiodło.
5
@ViscaBarca123 Nic już z niego nie będzie,nie łudź się nawet.
9
@ViscaBarca123 Miałem nadzieję że będzie to nasza ogromna perełka i wielki zawodnik w przyszłości ale się przeliczyłem . Widać transfer do Niemiec był jego gwoździem do trumny . Gdyby został w Hiszpanii może inaczej by się to potoczyło ale niech mu się wiedzie . Opcja wykupu obowiązuje tylko do końca sezonu więc na 99 % z tego nie skorzystamy .
2
@Damian11 Szybko skreślasz zawodnika, który ma dopiero 21 lat i nadal mnóstwo potencjału, a w Las Palmas zaczyna odgrywać ważną rolę. Może nie wróci do Barcelony, ale na granie w klubie z Top 6 w 5 najlepszych ligach Europy ma cały czas szanse.
0
@ViscaBarca123 No drugi Modric czy Rakitić z niego nie będzie chociaż jeszcze bardzo młody jest i jak się rozwinie to kto wie :D