La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

konto usunięte

47

Całe szczęście, że nasz trener wyciągnął wnioski po porażce z Romą. W przeciwnym razie Rakitic grałby z połamaną ręką. Dopóki tę drużynę prowadzi Valverde, na miejscu Griezmanna trzymałbym się od niej z dala. Szkoda marnować sobie karierę, bo przecież będący w wybornej formie Suarez i tak będzie grał w 99% meczów.

Nie lubię tego człowieka. Tak po prostu. Od samego początku pisałem, że nie podoba mi się kierunek jaki obrał w naszym klubie, ale pojedyncze dobre spotkania i liczne indywidualne przebłyski geniuszu Messiego sprawiały, że nie miałem żadnych poważnych argumentów. "Przecież nie przegrywamy meczów, więc wszystko jest ok." Więc siedziałem cicho i po prostu czekałem kiedy ten nasz kolos na glinianych nogach zacznie się sypać. No i doczekałem się. Wylecieliśmy z LM jak ostatni frajerzy. Jednak najwyraźniej to za mało żeby zmienić mentalność naszego trenera, więc będę czekał dalej. Na jego zwolnienie. I mam w dupie czy wygramy ligę bez porażki. W tym sezonie były może 4 spotkania których oglądanie sprawiło mi przyjemność. Reszta oscylowała między nudą a wściekłością. Jeśli piłka nożna ma polegać wyłącznie na nabijaniu suchych statystyk, to najwyraźniej nie rozumiem piłki nożnej.

0

@Misanthrope Z drugiej strony popatrz inaczej , do końca ligi 7 kolejek a my w całym sezonie przegraliśmy jedynie 2 mecze .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?