La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

11

Żeby ten Real odpadł z Bayernem albo przegrał w finale, wszystko teraz mówią jaki to Real nie jest wielki a jak odpadną to będzie jedno wielkie 0 jeśli chodzi o ich zdobycze w tym sezonie ;) Nie możemy dać się manipulować, Barca również jest wielka, rozgrywa kapitalny sezon, bijemy rekordy w lidze. Wiadomo, w LM się zbłaźniliśmy, ale to wina Valverde, że nie dawał odpocząć kluczowym zawodnikom po przerwie reprezentacyjnej, Rakitić był już zajechany na maxa. W następnym sezonie będziemy mieli Cou w LM, Dembele może się rozkręci, Arthur przyjdzie za Inieste, może coś dokupimy. Myślę, że w następnym sezonie będziemy mieli wiele radości z gry naszego zespołu. Żeby jeszcze Valverde wyciągnął wnioski z tego sezonu i będzie git ;)

0

@iniesta98 Oby tylko Valverde coś fajnego z tego ułożył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?