La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

konto usunięte

0

Jak to z tym programem 300+ może mi ktoś wyjaśnić?

27

@Denver PiS stara się zapewnić kolejne zwycięstwo w wyborach rozdając pieniądze ściągnięte w podatkach :-)

0

@Denver Przed rozpoczęciem roku szkolnego rodzice uczących się dzieci do 18. roku życia będą dostawać 300 zł teoretycznie na przygotowanie dziecka do szkoły (zakup plecaków, ubrań itd).

konto usunięte

0

@Denver Co roku, w sierpniu każde dziecko, które nie ukończyło 18 lat, jednorazowo, będzie otrzymywać 300 zł na każde dziecko.

konto usunięte

4

@inViNcibl3 Konkretnie za pieniądze, o które poprzednicy po prostu nie chcieli się upomnieć (czyt. VAT, paliwa, akcyza)

0

@Dangerous95_PL To ja już wole te podatki mnieć obnizone (co bodajże było obiecane), niż płacić na te jakieś mama+ czy 300+.

konto usunięte

0

@sebasek99 Będziesz musiał się zadowolić niższym CIT-em i ZUS-em, jeżeli się kwalifikujesz.

0

@Dangerous95_PL Super. Ktoś ten CIT płaci? Z tych obniżek skorzysta, tylko mała częśc społeczeństwa.

konto usunięte

0

@inViNcibl3 Ehh święte słowa

konto usunięte

0

@sebasek99 Wiesz odpowiem Ci tak. Kiedyś Donald Tusk podwyższył VAT do 23% i pomimo to uzyskał mniejsze dochody z podatku VAT niż przed obniżką. Wnioski wyciągnij sam.

0

@Dangerous95_PL Wiem i on z tego samego powodu miał być zniżony. To był jeden z filarów programu PiS'u. Tego niestety nadal nie ma.

konto usunięte

0

@sebasek99 Ano, niestety. Pożyjemy, zobaczymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?