- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1707 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1707 Culés
23
Vice Sports NL przeprowadziło wywiad z Regilio Simonsem - ojcem Xaviego Simonsa, który gra w rezerwach Barcy. Jutro postaram się wrzucić kolejne fragmenty wywiadu. Zachęcam do przeczytania.
- Jak radzi sobie Xavi:
● Dobrze! Jest cały czas zajęty. Swoim całym piłkarskim życiem, ale radzimy sobie z tym. Jest wyjątkowym dzieckiem, nie będę tego zaprzeczał. Jest inny.
- Kiedy zobaczyłeś to po raz pierwszy?
● Oglądał mecz na Eurosporcie. Miał chyba 3 albo 4 lata. To była powtórka meczu, prawdopodobnie oglądał ją któryś już raz. Siedział sobie na kanapie, bawiąc się piłką i powiedział: "Spójrz tato, spójrz. W tej minucie, ten zawodnik poda piłkę tam. To ładne." Odpowiedziałem: "Tak, masz rację, ładna piłka." Wtedy poszedł na zewnątrz grać w piłkę. Pomyślałem sobie: "to nie jest normalne, haha! Naprawdę myśli o piłce na takim poziomie? Tak świadomie?". Osobiście nie jestem takim obserwatorem piłki. Jestem zbyt niecierpliwy. Jednak Xavi jest przenikliwy, cały czas chce być lepszy. Jest naprawdę samoukiem i trenuje bardzo dobrze.
- Jak Xavi radzi sobie w tej chwili z całą uwagą skupioną na nim?
● Piękną rzeczą - i kosztowało nas to wiele wysiłku - jest to, że Xavi jest zbyt spokojny, aby ponieść się emocjom. Mam w domu, wypełniony pucharami, których jest więcej niż ja dałem radę wygrać podczas całej mojej kariery. Kiedyś, Xavi został MVP turnieju z Miami, przyszedł do domu i rzucił puchar na kanapę i zapytał się: "Mogę wyjść pograć w piłkę?". Nie martwi się sławą i uwagą skupianą na nim. Nie można też kontrolować wszystkiego. Jeśli wstawiane są z nim filmiki na BarcaTV, to nie można tego zatrzymać. Jednak mam obok niego ludzi.
- Kim oni są?
● Mam przyjaciół, którzy są bardzo dobrzy w sprawie social medii. Nie muszą nic robić, ale dla nas trzymają rzeczy pod kontrolą.
- Jak 14-latek może mieć kontrakt z Nike, milion obserwujących na Instagramie i reklamę z Neymarem?
● Reklama z Neymarem była rzeczą z innymi chłopakami z Barcy.
- Milion obserwujących na Instagramie...
● Tak, dziwne jest to, że inni ludzie klikają w jego profil, a w innych zawodników nie. Bardzo wielu zawodników rezerw ma kontrakty z Nike.
- Dlaczego myślisz, że tak jest?
● Może to kombinacja - jest dobrym zawodnikiem, ma kręcone długie blond włosy i gra w Barcelonie. Trójkąt.
- Xavi został nazwany po Xavim Hernandezie. Pewnie kiedyś się spotkali, jak to wyglądało?
● Xavi czekał na kanapie na fizjoterapeutę, kiedy nagle wszedł Xavi Hernandez. Podał mu rękę i się przedstawił. Mój syn powiedział: "to również moje imię!". Zapytałem go później: "To jedyna rzecz którą mu powiedziałeś?" Odpowiedział, że tak. W pewnym momencie szliśmy długim korytarzem w Barcelonie i przechodziliśmy obok Pique. Powiedział: "Hola Xavi", a Xavi odpowiedział: "Hola senior Pique!" Nie byliśmy nawet za rogiem, kiedy krzyknąłem: "Hej, Pique już cię zna!" - Xavi odpowiedział: "Tato, zachowuj się normalnie". Zawsze jest na ziemi.
16
@ViscaBarca123 Tato, zachowuj się normalnie, nie rób siary, jakimś tam Pique się podniecasz.
Dobry jest ten chłopak :D
2
@Nigaki Wiele osób pisało, że jest zbyt medialny, że robi się z niego gwiazdę i może to być dla niego złe, co oczywiście jest prawdą, ale jak widać Simons jest bardzo opanowany, zbytnio się tym nie przejmuje, a nad wszystkim czuwa jego ojciec. To bardzo cieszy, bo ważne, aby trzymał się z dala od tego fejmu i po prostu...zachowywał się normalnie. :D
1
@ViscaBarca123 W sumie to jest fenomen, chłopak ma 14 lat a już od ładnych paru jest o nim dość głośno :D