La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

63

Christophe Dugarry krytykuje Neymara: ''Jakim cudem Neymar nie był na meczu z Monaco, który decydował o mistrzostwie? Dali mu rolę lidera, a on nawet nie przyszedł na taki mecz? Jak to możliwe, że PSG to akceptuje? Jak on wygląda w oczach kolegów z drużyny, gdy zachowuje się w taki sposób? On pluje na ten klub. To oburzające. Gdyby wciąż grał w Barcelonie, to wybrałby się w takiej sytuacji na mecz decydujący o mistrzostwie. Na miejscu piłkarzy PSG, byłbym na niego bardzo zły.'' [Marca]

8

@BarcaInfo [Marca] i te jej nadzieje na Neymara w Madrycie :D

9

@BarcaInfo Pewnie Jego siostra miała akurat bardzo ważną rocznicę pierwszej randki i musieli iść na balety

46

@Bykunn Nie. Grał w pokera a w tle leciał mecz PSG. :D

1

@BarcaInfo Neymar jest mentalnie dzieciakiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?