La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

3

Powiem tyle - dla mnie byl to swietny mecz ;) po pierwsze fajnie, ze zagrali zmiennicy, po drugie wiekszosc pokazala sie z dobrej strony, po trzecie fajnie sie patrzylo na tych zaangazowanych ludzi, kotrzy ani przez moment nie odpuszczali a po czwarte wynik swietny patrzac na to gdzie gralismy! 40 kolejny mecz bez porazki! Rekord srubujemy!

0

@liberoFCB Wow, a jaki mecz dzisiaj oglądałeś ? Villareal tak dobrze gra z Leganes ?

1

@Bykunn Dowicpny nie jestes. Wez pod uwage fakt, ze ogladales dzis ludzi ktorzy ze soba prawie nic nie grali. Za trudne?

0

@liberoFCB I co to ich usprawiedliwia ? Że tracą piłkę po złych przyjęciach, źle sobie ją wypuszczają, nie wychodzą do zagrań kolegów albo nie potrafią wyjść spod pressingu... Nawet mnie nie denerwuj

1

@Bykunn Hahaha śmiać mi się chce z tego co piszesz. Faktycznie chyba Villareal z Leganes oglądałeś...

0

@Bykunn Pewnie oglądał mecz z Celta z tamtego sezonu.

0

@liberoFCB Daj już chłopie spokój. W tym meczu dobrze zagrał jeden zawodnik... bramkarz. No może Coutinho faktycznie również nie był zły do momentu kiedy grał, ale to tyle.

0

@Bykunn Umówić Cię do okulisty? :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?