La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

4

Dobry wynik, mogliśmy to przegrać. Bramka ręką bez komentarza..

Przy wygranej Atletico wystarczy wygrać dwa mecze a przy porażce jeden? Czy źle liczę.

Ewidentnie brakło takiego zawodnika jak Busquets. Ten mecz dobitnie pokazuje, że Gomes musi odejść. Nie chodzi o ten błąd, nie napędza akcji lecz ją zwalnia. Prawie każda piłka do tytułu.

Suarez zagrał całkiem dobry mecz, a trzeba brać uwaga, że obok siebie nie miał wielkich . Chłopak potrzebuje więcej regularności.

13

@Kamiloza91 Jakbyśmy w pierwszej przegrywali 3:0 to ciekawe co byś mówił o dobrym występie Suareza ... Wszystkie bramki byłyby na Jego konto

2

@Bykunn Widzę, że ty naprawdę masz jakiś problem...

2

@liberoFCB Mam problem bo oglądam mecz uważnie a nie słucham to co mówią komentatorzy na Eleven, którzy nie mają oczu i rękę widzą po osiemdziesiątej powtórce, a z Denisa robią boga tej gry... gość zaliczył tyle groźnych strat że to głowa mała

3

@liberoFCB Racje ma, Denis miał z 4 straty które mogły się zakonczyc golem

konto usunięte

0

@liberoFCB Ale Bykunn ma rację. W pierwszej połowie Denis zaliczał stratę za stratą i praktycznie po każdej z nich padał strzał na bramkę.

1

@Persyfl Powiem tyle - gra Denisa była dziś bardzo ciężka do ocenienia. Moim zdaniem faceta nie da sie ocenić jednoznacznie.

Miał kilka bardzo groźnych strat, to prawda i to w strefie w której nie powinien ich mieć ale miał też kilka świetnych przyśpieszeń, sytuacje z samego początku meczu, przerzut piłki nad obrońca i próba strzału, już nie mówiąc o aktywności, próbie pokazywania się do gry raz za razem. A to z Coutinho, z Dembele, Paco czy Messim. Kilka aspektów przemawia za wielkimi plusami, kilka aspektów za minusami.

Moje zdanie jest takie, że patrzac przez pryzmat ilości minut w tym sezonie, bardziej ograny Denis nie popełniłby tylu takich błędów a jeszcze bardziej nakręcił gre do przodu.

2

@Bykunn Jakbyśmy. To bym go zganił. Ja nie twierdze, że zagra jakiś super mecz. Ale to nie zmienia faktu, że brakuje mu więcej gry. Poza tym cały środek grał słabo. Gdyby miał obok siebie Busquetsa, wyglądało by to lepiej. Dla mnie Suarez powinien grać więcej, znacznie większa nadzieja niż Gomesa.

Spokojnie, mogą nie mieć racji, każdy może się mylić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?