La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

1

Z jednej strony rozumiem Valverde, ze boi sie ozywac rotacji, bo przeciez kieruje najwiekszym klubem na swiecie, a jedna porazka stawia go pod zlym swiatlem. Z drugiej strony, powinien stawiac wiecej na mlodziez i dac im sie wykazac, bo inaczej zawsze bedzie grac ten sam sklad, a tego konsekwencje widzimy dzis; zmeczenie.

2

@DawidekFCB Valverde wcale nie tego się boi. Mówił wielokrotnie o tym jak ciężko jest zarządzać szeroką kadrą i jakie krzywdzące to jest dla wychowanków. Każdy piłkarz chce grać, zwłaszcza ci z pierwszej drużyny. Teraz tak, wyobraź sobie, że Denis czy Gomes (których a propos obu nie chcę w klubie) nie dostają minut kosztem Aleni. Jak się to na nich odbije. Jaką atmosferę to będzie wprowadzać w klubie (zwłaszcza, że lwia część piłkarzy ma w kontraktach dodatkowe bonusy finansowe za rozegrane mecze). Dlatego Valverde mówił wiele razy, że on zawsze chce mieć kadrę 21-22 i wtedy jak kogoś zbraknie to stawia na młodzież i tak było jak Dembele był kontuzjowany i grał obecnie kontuzjowany Arnaiz.
Ja po tym w jakiej sytuacji postawił go zarząd obiecałem sobie, że choćbyśmy w tym sezonie nic nie wygrali, to dam mu szansę w następnym gdzie daj Boże będzie miał kadrę jaką chce, przede wszystkim z Griezmannem, który marzy mu się od zawsze.

2

@Eto'o9 R10 Trafnie to ujales, ale z drugiej strony, Ile mozna stawiac na Gomesa? Tak, wiem, temat walkowany wiele razy. Wiadomo, troche kosztowal i nie mozna go posadzic na lawce kosztem kogos z Barcy B, ale na litosc Boska, krew mnie zalewa ile talentow sie u nas marnuje. Moim zdaniem Denis, mimo jego zlych wystepow, ma papiery na dobrego pilkarza. Ciezko jednak grac jeden mecz na 3 miesiace i spelnic wszystkie oczekiwania trenera. On wie, ze jak cos zepsuje, to siadzie na lawce na kolejne miesiace, a taki Gomes, mecz po meczu partaczy I gra dalej. Bronilem Gomesa wiele razy, bo to spoko chlopaczyna, ale do Barcelony sie nie nadaje i wkurza mnie, ze takie polsrodki graja caly czas, a inni, ktorzy zasluguja na wiecej, dostaja 3 minuty pod koniec meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?