- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
34
Nie mogę doczekać się przyszłego sezonu. Myślę, że będziemy mieli bardzo dużo pożytku z Phillipe Coutinho oraz Ousmane Dembele, którzy mogą pochwalić się bardzo dobrymi statystykami.
Brazylijczyk zdobywa gola bądź notuje asystę średnio co 129 minut.
Francuz zdobywa gola bądź notuje asystę średnio co 106 minut.
Nie zapominajmy o tym, że dają dużą różnię na boisku oraz w przyszłym sezonie będą w pełni zaaklimatyzowani.
1
@Sawik_10 Też na to liczę! Trzeba wlać w głowę trochę optymizmu. Wygrana ligi to nie jest jakaś pierdółka.
4
@Kamiloza91 Biorąc pod uwagę z jakimi problemami borykaliśmy się przez większość sezonu to będę zadowolony z dubletu. Trzeba o tym pamiętać.
Jeśli latem uda się pozyskać Griezmanna, Arthura oraz Lengleta to nie wyobrażam sobie, aby pojawiały się wymówki, jeśli wcześnie odpadniemy z Ligi Mistrzów.
1
@Sawik_10 Przyszły sezon to jeszcze daleko aczkolwiek ciekawi mnie okienko tranferowe. Ja tam już czekam na mundial! Dokładnie za 2 miechy zaczynamy meczem z Senegalem.
0
@bodzio10 Mam tylko nadzieję, że nie będziemy kupować gwiazd jednego turnieju (mundialu). Zaznaczam, że chodzi mi o zawodników, którzy na co dzień nie prezentują równie wysokiego poziomu :)
1
@Sawik_10 To będzie nasz sezon ;)
0
@bodzio10 Też czekam na mundial. Ciekawi mnie rywalizacja Bayernu, ale nie jak rok temu. Jeśli Real obroni znów LM, to i tak bedę bardziej myślami o MŚ niż o spuszczaniu się nad Realem przez media :D. Mnie już rywalizacja klubowa trochę obrzydła, teraz gdy mamy bardzo dobrą kadrę, bardzo wyczekuję na rywalizacje reprezentacji. :)
0
@Sawik_10 Jedynie obawiam się, że stylu nie zmieni, choć moim zdaniem Ernesto wyciągnie wnioski z tego sezonu, Nadzieja jest taka, że Ernesto na początku próbował formacji 4-4-3 tylko ze słabym Gerardem, może i spróbuje z Dembele. Potrzeba szybszej gry piłką, a także bardziej kreatywnej pomocy.
Wiadomo. że to co się stało w Rzymie to ogromny cios, ale bywały sezony bez mistrza, jeśli dla kogo mistrzostwo to nic wielkiego, to gratuluje podejścia. Cóż teraz trzeba tylko czekać i cieszyć się z dubletu, jeśli uda się go zdobyć.
Momentami mam dość tego pesymistycznego gadania. Wystarczy spojrzeć na początek sezonu gdzie Real nas powalił i wszyscy byli pewnie, że Real nas zje w lidze. Moim zdaniem jest szansa na bardziej efektowną grę.
0
@Kamiloza91 Dokładnie trochę odpoczynku się przyda od piłki klubowej. Mundial to mundial ta atmosfera, pewnie znowu rodacy będą jeździli z flagami przy samochodach :)