La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1433 Culés

5

Odejscie Wengera to goracy temat. Ja podsumuje to w ten sposob. Wenger w końcu zrozumial, ze dalsze mieszkanie ze zmarłą żona nie ma sensu. Mimo, ze doczekal sie miana legendy i w pelni na to zasuguje. Zrozumial to jakies 3-4 lata za pózno. Mocno wierze w to ze Arsenal z takim potencjalem ludzkim jak. Aoubameyang, Ozil, czy Lacazett. Znajdzie w koncu trenera, ktory ppwalczy realnie o mistrzostwo Anglii. Arsenal jako zywo przypomina mi reprezentacje Anglii. Przed turniejem/sezonem walczymtmy o najwyzsze cele. Po turnieju sa zweryfikowani i brutalnie sprowadzeni na ziemie. Czyli cytujac klasyka i przekladajac to na LM. "Wyjscie z grupy to max co moze z Ciebie być". W Arsenalu w koncu idzie nowe, oby lepsze, niz przez ostatnia dekade, bo ten klub na to zasluguje.

0

@AmigoBlancos Ja mam nadzieję, że przyjdzie ktoś kto da tej drużynie sukcesy na jakie zasługuje. Jednocześnie nie zapominając o stylu w jakim Arsenal gra. Chciałbym nadal cieszyć się ich akcjami i grą z polotem i fantazją.

0

@AmigoBlancos Dużo racji, Arsene zrobił dla tego klubu wiele, a ten klub był dla niego wszystkim. Mimo gorszych ostatnim wyników, nie wolno umniejszać jego roli. To jest na równi z Fergusonem najlepszy manager w PL. Teraz widzę tam Lucho, Allegriego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?