La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

3

"W najbliższym czasie zaproponujemy daninę solidarnościową - najlepiej zarabiający zostaną opodatkowani - powiedział premier Mateusz Morawiecki - Będą to propozycje zmierzające do tego, by zafunkcjonowały zasady państwa solidarnego i sprawiedliwego."
Super. Takie coś jest bardzo sprawiedliwe. Zresztą, Morawiecki chwalił się takim super, hiper dobrym budżetem, a tu nagle, by pomóc niepełnosprawnym trzeba wprowadzać nowy podatek.

1

@sebasek99 Dobrze, że ta władza jest zupełnie inna niż socjaliści 15 lat temu...

3

@sidzej Tak naprawdę w 89 powiedziano, że skończył się w Polsce komunizm. Może komunizm się skończył, ale socjalizm kwitnie w najlepsze pod przykrywką "prawicy"

1

@Amigo_Blanco Znaczy, socjalizm sam w sobie nie jest zły (pamiętaj, że to nie zawsze równa się komunizm). Zresztą dzisiaj jednym z najbogatszych rejonów jest Skandynawia. zyją tam na dobrym poziomie. No i to częsty wybór Polaków, jeśli chodzi o emigracje. Tylko tam socjalizm jest mądrze zrobiony. Z takim liberalnym duchem. Nie zachęca do lenistwa, nie obciąża aż tak mocno budżetu i przede wszystkim obywateli. Państwowe rzeczy są tam bardzo dobre (na pewno w porównaniu z nami) i robione z myślą o rozwoju mieszkańców np. szkółki, gdzie można za darmo nauczyć się grać na jednym instrumencie, co rzutuje na to iż Szwecja jest mocnym graczem na rynku muzycznym. Zresztą, wystarczy spojrzeć na wskaźniki inteligencji, oczytania, opanowania języków, czy komfortu życia. Zawsze północni są w topce. Mimo wieszczenia im upadku od jakiś mniej więcej siedmiu lat ;p

2

@sebasek99 Zabrać najbogatszym, ale posłowie oczywiście jako klasa biedująca będą wyłączeni z tego podatku bo nie starcza do pierwszego ;)

Jejku że też ludzie dają się nabierać na to rozdawnictwo i "robinhoodostwo"

1

@Bykunn No przecież takiemu Gowinowi nie starcza do końca miesięca. Jak mu więc tak zabrać? Żeby wziął umarł? xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?