La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

konto usunięte

4

Osoby uczące się.

Nie pragnijcie za szybko dorastać.

I nie chcijcie pracować w korpo.

Dwa miesiące po przedłużeniu umowy informacja, że likwidują naszą grupę. Tak po prostu, bo jest niepotrzebna :D

Plus dla połowy tej mojej grupy, w tym mnie jest taki, że podpisaliśmy roczne umowy. Czyli do końca kwietnia pracujemy, +14 dni wypowiedzenia i miesięczna odprawa.

Minus dla połowy: mieli jeszcze umowy próbne, do końca kwietnia i dzisiaj się dowiedzieli, że w następnym miesiącu już nie pracują i odprawy nie ma, bo umowy nie ma.



Więc przeproście rodziców i dziękujcie im, że was gonią do szkoły, zmuszają do nauki, BO DOROSŁOŚĆ SSIE ;D



A ja i tak mam to gdzieś, bo i tak miałem w czerwcu się wyprowadzać :D, więc po prostu wyjadę miesiąc wcześniej. Uczelnio- nadchodzę :p

A i tak takie traktowanie mnie boli

konto usunięte

0

@Pedeudo Dopiero zaczynasz studia?

1

@Pedeudo Najlepiej rzucić to wszystko i zamieszkać w komunie. Zero pracy, nauki i tylko ćpanie ;p

2

@Pedeudo Chciałem być dorosły, a nie chciałem pracować w korporacji. Swoje osiągnąłem. Lepiej mieć własną, małą firmę i zarabiać mniej, niż szczurzyć w molochu i konsumować resztkami sił.

Jak mówi stare, chińskie przysłowie: "Rób, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować." ;)

1

@Kettger A w jakiej branży masz firmie jeśli to nie tajemnica?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?