La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

7

No i tak właśnie o to z czterech lat oczekiwania zostało tylko 50 dni...
Dokładnie właśnie za 50 dni startuje Mundial :D Szczerze, to ja już powoli zaczynam czuć ten klimacik- dwutygodniowe przygotowania, potem organizowanie towarzystwa i miejsca do oglądania meczu, a następnie trzy pierwsze mecze, które zresztą podobnie jak ewentualna faza pucharowa są wielką szachownicą, bowiem każdy najmniejszy błąd może odesłać do domu :P
Moimi głównymi faworytami są:
1. Hiszpania
2. Brazylia
3. Francja/ Niemcy
Reprezentacje, którym kibicuje:
1. Polska (rzecz jasna :D)
2. Argentyna
3. Hiszpania/ Brazylia i ewentualnie Francja
50 dni bardzo szybko zleci, zwłaszcza, że jeszcze 3,5 tygodnia gra Barca. Potem dwa tygodnie, podczas których będzie u mnie duży zapierdziel z powodu poprawy ocen i następnie wycieczka do Cadizu :) Po powrocie zostaną już tylko 3 dni :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?