La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

6

Chciałbym się odnieść do wczorajszego półfinału. Otóż po zakończeniu meczu wszedłem z ciekawości na La Ramble i ze zdziwieniem patrze jak można jednocześnie pisać komentarze i oglądać mecz na jedynce? Przecież to nie jest normalne oglądanie tylko jakaś bezsensowna szarpanina. Druga sprawa to zespoły. Otóż od zawsze nienawidziłem szwabów(za wyjątkiem Borussi) i naturalnie Realowców z Madrytu ale z dwojga złego byłem wczoraj za Bayernem i de facto chciałbym jak każdy z nas żeby awansował do finału. Sam mecz był całkiem niezły poza stronniczym sędziowaniem niestety. Trzecia sprawa to awans. No właśnie awans jest sprawą jak najbardziej otwartą z tym że Bayern musi zagrać nie tyle lepszy mecz co znacznie skuteczniejszy. Przecież wczoraj spokojnie mogłoby się skończyć 4:2 co nieznaczy iż Bayern miałby awans w kieszeni ale za to morale wyższe. Czwarta sprawa to kadra Bayernu. I to jest chyba największy problem. Nie dość że nie mógł zagrać Vidal i Alaba to jeszcze w trakcie meczu wylatują Robben i Boateng, tak więc mieli niemałego pecha. Mimo nawet ubytków w kadrze Bayern był bardzo nieskuteczy a to na ogół się mści i tak się właśnie stało. Żeby wyeliminować Real trzeba mieć silną szeroką kadre i być do bólu skutecznym. A nasz Robert? No cóż, jak go pilnował solidnie dysponowany ,,bandyta'' Ramos to sobie Lewy skutecznie nie pograł choć szanse miał na zdobycie gola ale niestety się nie udało. Piąta sprawa to nasz wróg naczelny. Nie ma co pieprzyć że Real nie zasłużył na to czy na tamto że sędzia to czy tamto bo prawda jest taka(choć bolesna) że to klasowy zespół, który jednak zasłużył przynajmniej na finał Ligi Mistrzów. To prawda że w La Liga gra komedie, to prawda że ma dużo szczęścia w końcówkach meczów i to prawda że wczoraj nic wielkiego nie grali ale jednak doświadczenie i ogromna motywacja plus kadra opierająca się o klasowych wychowanków pozwala im wygrywać i zdobywać Lige Mistrzów. Tak więc bezpodstawny jest ten ,,wasz''(jak to piszecie) ból dupy.
Trudno ale trzeba się z tym pogodzić iż Real jako zespół prezentuje się od nas w Lidze Mistrzów może nie tyle lepiej co skuteczniej i z zimna krwią.
Od nowego sezonu będziemy mieli Coutinho i doświadczenie Valverde w Lidze Mistrzów, więc zawsze jest nadzieja na lepsze.....
Pozdrawia, cule a la muerte!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?