La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 946 Culés

2

Boateng ponoć wypada na 4-6 tygodni. Czyli po sezonie. Powalczy o mundial. Ciekawe co z Robbenem. No i czy wrócą Alaba i ewentualnie Coman.

0

@hen0x Chyba na powrót Comana nie ma szans, jeśli chodzi o rewanż z Realem.

konto usunięte

0

@hen0x Robben też dłuższa pauza. Boateng może mieć problem z wyjazdem na mundial a Alaba powinien być gotowy na rewanż

konto usunięte

8

@GenerałXavi Mam nadzieje że Robben zdąży na mundial :D

2

@GenerałXavi A najlepsze jest to, że w sumie sam się kontuzjował. Dobrze ktoś napisał na TT, że zagrał jak typowy obrońca z B-Klasy: rajd z piłką, minięcie 5 zawodników i zerwany dwugłowy. :D

0

@Janiama No w Robbena nie wierzę za bardzo, choć on te kontuzje dziwne potrafił łapać. On ma problem w stylu Bale'a: nie jest w stanie sam chyba ocenić jakiego typu doznał urazu. A z Alabą to już telenowela. Wrócił, zagrał jeden mecz, znów wypadł przez uraz, ponownie wrócił, zagrał 45 minut i kolejny uraz. Niby zaczął trenować, ale nie wiadomo jak to z nim będzie.

0

@Kamiloza91 Z czego jakiś czas temu wiedziałem, to wstępne przypuszczenia, co do powrotu Comana, mówiły o przełomie kwietnia i maja, więc kto wie.

konto usunięte

0

@hen0x Alaba ma problemy z plecami. Trochę podobny uraz jak u Kuby. Ciężko to wyleczyć i gdy wydaje się że jest ok nagle znowu boli.

0

@Janiama Na przeciwbólowych może zagra. To samo się może tyczyć Robbena. Obydwaj na mundial nie jadą, więc być może zaryzykują. To będzie ich najważniejszy mecz w tym sezonie.

0

@hen0x grales kiedys w piłke ? i miałes kontuzje mięśnia nie wydaje mi sie

konto usunięte

0

@hen0x Z plecami i przeciwbólowe to ryzyko. Ale czytałem że może Alaba zagra. Robben coś naderwał i nie zagra na pewno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?