La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

1

mam kilka pytań co do ostatniej kolejki :
1.wiadomo czy będzie feta po meczu,czy piłkarze pojadą też otwartym autokarem na centrum ?
2.jak dostać się z El prat na plac Catalonya koło 3 nad ranem (areobus dopiero o 5 ) prócz z buta :D?
3.jaki jest widok z samej góry rogu trybun,będzie potrzebna lornetka ?
4.kupiłem bilet w styczniu do wydrukowania,nie ma na nim daty meczu wiadomo,czy to już jest bilet czy dopiero po zeskanowaniu tej kartki z kodem w kasie dostane właściwy bilet ?

0

@kiniol Na centrum jadą w poniedziałek, jeśli zapewnią sobie mistrzostwo jutro.

konto usunięte

0

@kiniol 2 chyba tylko taksówka
3 nawet z najwyższych rzędów wszystko elegancko widać
Ta kartka z kodem wystarczy by wejść na stadion
Komputer zczyta ten kod na bramkach

0

@Dzemik55 aa kurcze,w poniedziałek na wieczór mam wylot xD

aa no to ładnie,bo się najbardziej obawiałem że z biletem będą jaja ;)

0

@kiniol Już w poniedziałek? :O co ty tam będziesz robił tyle czasu xD. Na Sociedad jedziesz? :)

0

@Dzemik55 ta w piątek 21 ląduje,w poniedziałek 22 wylatuje :D taki mały długi weekend w Kataloni, troche szkoda bo powrót w środę był tańszy o 5 dych ale lipa z urlopem,no cóż xD
kupię dobre buty i trzeba kilka miejsc zwiedzić tam :)

0

@kiniol Ja miałem na myśli poniedziałek za 2 dni xD.

0

@kiniol Ja też się wybieram, tyle że ja we wtorek 15 maja przylatuję a we wtorek 22 odlatuję :P

0

@Dzemik55 haha nie tyle kasy to nie mam ,a to ładnie,tydzień to już fajny czas na spokojne zwiedzenie :D to widzimy się na trybunach i rozkręcamy młyn xd

0

@kiniol Jaka trybuna?

0

@Dzemik55 north Corner 3rd upper lateral...Sam górny róg po stronie "Rakuten"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?