- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
6
W wyjściowym składzie Bayernu: Lukas Mai (18 lat, rocznik 2000), Niklas Dorsch (20 lat, rocznik 1998), Meritan Shabani (19 lat, rocznik 1999), Franck Evina (17 lat, rocznik 2000). Ładnie.
Szkoda, że u nas ciężko o szansę dla takiego Puiga, Mirandy, czy innych utalentowanych młodych zawodników.
0
@ViscaBarca123 Mimo wszystko - Bayern ma tytul - mecz jest z gatunku towarzyskich i we wtorek maja rewanz w LM.
Za Pepa w sezonie 08/09 praktycznie koncowke sezonu pograli rezerwowi
8
@mekston U nas po zdobyciu tytułu i już po meczu z Realem wątpię, aby nawet zawodnicy Juvenilu dostali jakieś minuty. A możemy sobie na to pozwolić. Na danie szansy takiemu Mirandzie, Collado, Orellanie, Mirandzie, Moreyowi.
0
@ViscaBarca123 dokładnie,niestety ale u nas to zanikło...wystarczy zobaczyć,Paco i Arnaiz co grali to gol a i tak nie dostaną szans,choć Arnaiz chyba dalej kontuzja,no ale jeju bez sprawdzania młodzieży jak odejdzie cała stara gwardia to dopiero nadejdą ciężkie czasy,Aleńa ponoć talent a praktycznie w ogole szansy nie dostał
0
@ViscaBarca123 Pewnie nie - bo nawet czesc podstawy nie gra
Po drugie Bayern robi to tez z musu: kontuzje: Nuera, Robbena, Alaby, Comana, Vidala, Boatenga, do tego podobno drobne urazy Martineza i Mullera. Do tego nadchodzacy mecz 1/2 LM.
Gdyby u nas byla taka sytuacja to ktos z Barcy B bylby powolany.
Fajnie ze zagraja w tym meczu i jest to dla nich doswiadczenie ALE sytuacja Bayernu specyficzna z uwagi na szpital, pewny tytul i nadchodzacy mecz LM
0
@ViscaBarca123 Jak zapewnimy sobie mistrza to Aleña, Cucurella, Palencia też mogliby pograć w pierwszej drużynie