La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

4

Jeśli Robert dziś nie pomoże Bayernowi awansować, utwierdzi mnie w przekonaniu, że to przereklamowany piłkarz. Jednak życzę mu i wszystkim kibicom, by rozwiał tę opinię. Trzymam mocno kciuki.

konto usunięte

28

@killingjoker101 No tak przecież nikt nie moze miec słabszego okresu.

7

@killingjoker101 28 bramek w top 5 lidze świata, a drugiego za nim daleko nie widać.. Ale tak, przereklamowany.

2

@kenneth99 A kiedy on błyszczał w ważnym meczu ostatnio?

6

@killingjoker101 Messi słabo z Romą zagrał i co przereklamowany piłkarz. Śmieszą mnie takie komentarze.

1

@dasouzar11 Tyle, że dzięki Messiemu zdobyliśmy wcześniej wiele trofeów.

15

@killingjoker101 Dzięki Lewemu jesteśmy na MŚ.. A chyba nie muszę mówić, że naszą reprezentacje pociągnąć trudniej niż Bayern..

konto usunięte

1

@killingjoker101 A co grał Suarez ostatnio w LM i ile ma w niej strzelonych bramek? A co grał z Roma Leo Messi? Lewy jest wybitnym piłkarzem a kto tego nie rozumie to albo zazdrości albo się nie zna. Warto pamiętać że Real ma najlepszą lub jedną z najlepszych par stoperow na świecie i nie jest łatwo z nimi grać zwłaszcza gdy prawe skrzydło w Bayernie nie istniało a Ribery wszystko robił by sam kończyć akcje. Lewy byl krolem strzelców eliminacji do ME i do MŚ. Jest jednym z najlepszych strzelców w historii Bundesligi a i w LM ma doskonałe liczby. Jeżeli to jest przereklamowany pilkarz to kim są inni? Skoro Bundesliga to ogórkówa liga to dlaczego tak malo bramek mają napastnicy?

konto usunięte

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?