La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

konto usunięte

1

Ale tu jest ból dupy, masakra. Wygrali to wygrali jeszcze jest finał

0

@damian9438 I tak co mecz. "Jeszcze dwumeczu/meczu nie wygrali".

konto usunięte

0

@damian9438 Myślisz że byłby taki ból dupy jakby Real wygrał bez pomocy sędziego ?

konto usunięte

0

@tombard Dobra bez przesady 1 karny powinien byc, nam tez pomagali z PSG z Chelsea kupe lat temu z 3 karne powinny byc wtedy tez tak pisales? Najwiecej to nie pomogl Real tylko glupota pilkarzy Bayernu jak im dwie bramki w prezencie dali

konto usunięte

0

@damian9438 Ahahahaha. 1 karny w pierwszym meczu. 2 karny w drugim meczu. A gdzie tam braki kartek w 1 połowie pierwszego meczu ?
Może jeszcze przywołaj mecz sprzed 25 lat ?
A jak już tak się cofasz to poszukaj bramki Mijatovica dla Realu w finale LM.

konto usunięte

0

@tombard Rycerzyk Barcelony widze, a dzis dwie kartki sie nalezaly graczom Bayernu za faule taktyczne i nie było, czemu o tym nie napiszesz, spałes wtedy, czy mama Ci kazała tv wyłączyc bo juz pozno

konto usunięte

0

@damian9438 Porównujesz brak karnych do braku żółtych kartek ?
Gratuluję.

konto usunięte

0

@tombard sam zacząłes temat kartek typie, po drugie nic nie porownuje, po prostu pisze ze powinny byc tak jak karny za reke i to są fakty. Zreszta nie bede sie klocil z visca łebkiem. Dobranoc

konto usunięte

0

@damian9438 Idź spać jak masz tak pierniczyć od rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?