- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 585 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 585 Culés
24
Leo Messi:
''Kiedy przegrywam czuje gniew. Jestem wtedy zdenerwowany. Próbowałem to kontrolować po tym jak zostałem ojcem, ale porażki nadal wypływają na mnie w takim samym stopniu. Czuję się świetnie fizycznie. Moja rola gry w Barcy jest teraz inna. Bardzo trudno jest mi grać raz w tygodniu. Jeśli nie gram w środku tygodnia czuje się ospały. Im więcej gram, tym lepiej się czuję. Zawsze grałem co 3-4 dni w mojej karierze i moje ciało jest do tego przyzwyczajone. Rozumiem, że po wielu grach szanse na kontuzję wzrastają, ale mnie to nie obchodzi. Najlepiej czuję się, kiedy gram regularnie.'' [Mundo Albiceleste]
- Została zwiększona klauzula piłkarzy La Masii, którzy podpiszą nowe kontrakty z €3m na €6m. [RAC1]
0
@BarcaInfo Dobra inicjatywa zarządu, ale jak jest jakiś utalentowany junior, to dla szejków z Manchesteru te dodatkowe 3 bańki nie mają większego znaczenia. I tak wpłacą hajs.
1
@Bartek22 Bardzo rzadko kiedy młodzi piłkarze decydują się na jakieś większe klauzule. Niektórzy nie potrzebują takich klauzul, bo ich marzeniem jest gra w Barcelonie, a niektórzy zostawiają sobie możliwość odejścia w postaci niewysokiej klauzuli w razie "w". Sytuacja młodych piłkarzy w La Masii, bardzo się zmienia, ponieważ konkurencja jest bardzo duża.
0
@BarcaInfo O dziwo po Messim to widać - jak gra non stop to ma fajne serie. Bramki, asysty, dobra wizualnie gra. A jak tylko odpoczywa i nie gra regularnie to wygląda często na powolnego, ospałego właśnie.
0
@BarcaInfo 3 mln więcej wow We are safe
1
@BarcaInfo Wielokrotnie to pisałem że dla piłkarza nie ma nic lepszego jak grać co 3 dni mecz. Zwłaszcza dla napastnika bo wtedy jest caly czas w rytmie meczowym. Dlatego bardzo się dziwilem ze Lewy chciał więcej odpoczywać i tak nalegał na transfer innego napastnika. Moim zdaniem ale to też pokazują ostatnie mecze to był błąd. Można zejść w 60 70 minucie ale musisz grać bo bramki nakrecaja napastnika i dodają pewności.