La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

0

Czy ktoś poza mną oglądał finał Pucharu Polski tylko po to, żeby posłuchać duetu Borek - Hajto?

konto usunięte

6

@piasekmessi Wolałbym sobie żyłę podciąć, niż słuchać specjalnie tego debila.

0

@Escobarcelonista hahah ja liczyłem na jakieś smaczki :/ trochę się niestety zawiodłem. Poziom komentarza pana Hajto jest żałosny, ale czego wymagać od gościa, który nigdy nie powinien się tym zajmować :/

konto usunięte

0

@piasekmessi Doskonale komentują, po prostu Hajto widzi to co każdy były piłkarz widzi. Detale! I Ja też je widzę. Przykład 80 minuta Legia prowadzi 2 0 ma przewagę jednego piłkarza i wznawia grę od własnej bramki. Co robi bramkarz? Ustawia piłkę na 5 metrze i wali lagę do przodu. I fajnie Tomek to wychwycił, ustaw się szeroko i zagraj do boku. Ich jest jednego mniej pograj trochę od jednej do drugiej strony. Szanuj piłkę. Nic dodać nic ująć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?