La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

9

Emilio Butragueño



– Dla nas rzut karny na Marcelo był oczywisty. Wyobrażam sobie, że kiedy Hernández Hernández zobaczy tę akcję, będzie tego samego zdania. Nie mieliśmy szczęścia w tym aspekcie.



– Czerwona kartka dla Sergiego Roberto? Nie ma tutaj wielkiej dyskusji…



– Bale powinien dostać czerwoną kartkę? Co najwyżej żółtą, ale podkreślam, że nie lubimy rozmawiać o sędziach.



To w końcu rozmawiają o sędziach czy nie?

– Rekord Barcelony? Być może zdołalibyśmy go przerwać, gdyby nie sędzia. Nigdy nie wiadomo. Rzeczywistość jest taka, że stało się to, co się stało. Szkoda. Hernández Hernández widział to w inny sposób.

Jeszcze to na koniec :D

konto usunięte

3

@Drahenfelst Niech jego ktoś z takim impetem kopnie korkami w łydkę od tyłu, to zobaczymy, czy będzie nadal uważał, że "należała się co najwyżej żółta".

2

@Drahenfelst Tylko żółta za celowe nadepnięcie na łydkę? Niech ziomek bierze mniejszą dawkę.

0

@Witekk10 Emilio jeszcza jest chyba na bunga-bunga u Berlusconiego ;)

0

@LuisSalvano Bale jakby dostał w łydke w odwrotnej sytuacji to pewnie pauzowalby cały następny sezon :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?