- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 676 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 676 Culés
18
Alena trenował dzisiaj z pierwszym zespołem. Dałbym mu szansę w meczu z Villarrealem. Zasłużył chłopak. Zanim ktoś wyskoczy z tym, że Barca B gra o utrzymanie, to najbliższy mecz Barca B gra w sobotę o godz. 16:00 ze Sportingiem Gijon. Mecz z Villarreal w środę o 20. Jak najbardziej Carles może dostać minuty.
0
@ViscaBarca123 Wlasnie ta sama mysl mnie naszla, tylko nie wiedzialem kiedy Barca B gra.
7
@Rewolucja123 Chłopak ma po sezonie awansować do pierwszej drużyny, więc jak najbardziej minuty powinien w takim meczu dostać. Rakitić jak najbardziej może odpocząć po genialnym meczu z Realem.
0
@ViscaBarca123 Rakitić musi już odpoczywać żeby zatrzymać Argentyne na mundialu :P
0
@ViscaBarca123 Inp mowilo, ze on lub Denis w po presezonie zostanie graczem 1ego skladu., a wszystko sie rozstrzygnie w trakcie presezonu.
4
@Rewolucja123 Nie rozumiem Twojego komentarza. Gdzie Denis miałby awansować?
2
@ViscaBarca123 Fajnie by było, jakby Valdek na któryś mecz dał szansę komuś z Juvenilu A. Tak po prostu, dlaczego nie? Żeby podkreślić, że szkółka wciąż żyje i ma się dobrze oraz żeby nagrodzić świetny sezon juvenilu.
Villareal dobry rywal, Sociedad pożegnanie Iniesty, ale na Levante idealnie. Np. Morey kilkanaście minut albo Jasio Miranda. To i tak się nie wydarzy, ale byłoby miło.
0
@ViscaBarca123 Poprawione.
0
@ViscaBarca123 Do 1 składu :'D
2
@Rewolucja123 Nadal nie ogarniam. :-)
2
@Bartek22 Fajnie by było. Zobaczyć chociaż na kilka minut takiego Moreya, Puiga, Collado. Ale raczej ciężko o to. Niech chociaż Alena dostanie szansę i będzie dobrze.
0
@ViscaBarca123 Czek . Zaraz znajde.
0
@Rewolucja123 Kurde, to jakaś zagadka. Na co Ci w tej chwili czek? :)
0
@ViscaBarca123 https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6264018.html#comment-6264019
Prosze.
0
@ViscaBarca123 Ale nie zobaczysz xd Przynajmniej jak narazie a Denis i Alena to mogli by awansować do 1 składu na mecz ze spadkowiczem jakimś.
0
@Rewolucja123 O to chodzi. Jeśli to prawda to liczę, że zostanie Alena. :)
0
@ViscaBarca123 Ty bys mu dal, ja bym mu dal, my wszyscy bysmy mu dali. Jednak garczy tacy jak Busi, Rakitic czy Paulinho musza sie przeciez gdzies ogrywac... :D