La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

2

Uważam ze kara dla Roberto sama w sobie jest sprawiedliwa . Gość na takim poziomie nie może się tak zachowywać . Szkoda tylko ze nie działa to w dwie strony

12

@Janas11224 A ja tak nie uważam. Kary na kilka meczy powinny być przyznawane gdy ktoś bardzo agresywnie atakuję przeciwika, w skutku czego może dojść do grożniej kontuzji- Ramos rok temu na Messim, Roberto mimo że głupio zaatakował Marcelo, nie był to atak groźny, w jakikolwiek sposób zagrażający zdrowiu Marcelo, tym bardziej że atak nie był w twarz (sam Marcelo to powiedział), a było to po prostu głupie odepchanie i odpowiedz na prowokacje: Czerwona kartka- tak, kilkumeczowe zawieszenie- nie

konto usunięte

0

@Kacper1432 Przecież próba uderzenia kogoś w ryj nie jest wgl agresywne, to taki hiszpański sposób okazania szacunku.

1

@DawidekFcBFan a gdzie ty widziales że on próbował uderzyć w "ryj"?
Obejrzyj sobie tą sytuacje jeszcze raz, bardzo dokładnie, a zobaczysz że jedyne co on chciał zrobić, to uwolnić się od trzymającego go Marcelo. Wyszło z tego mocne szturchnięcie w bark lub plecy.
Nawet na tej stronie jestem w mniejszości, ale jak dla mnie nie powienien dostać za to czerwonej kartki.

konto usunięte

0

@głardiola Spoko zobaczę, widziałem sytuację jedynie podczas meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?