La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2139 Culés

1

Jak według was powinno wyglądać okienko transferowe w wykonaniu Barcy? Ja proponuję coś takiego:

Sprzedajemy: Lucas Digne, Aleix Vidal, Denis Suarez, Andre Gomes, Paco Alcacer.

Wtedy nasza kadra wyglądałaby następująco:
Bramkarze: Ter Stegen, Cillessen
Obrońcy: Semedo, Alba, Pique, Umtiti, Mina, Vermaelen
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Coutinho, Paulinho, Roberto
Napastnicy: Suarez, Messi, Dembele

Z tych piłkarzy można by ułożyć taki skład:
Ter Stegen- Semedo, Pique, Umtiti, Alba- Busi, Rakitić, Coutinho- Messi, Suarez, Dembele
Ławka: Cillessen, Mina, Vermaelen, Paulinho, Roberto

Jak widać mamy kompletny skład. Wystarczy się pozbyć niepotrzebnych graczy, a w miejsce ich wprowadzać młodych i utalentowanych wychowanków. Uważam, że podczas tego okienka nie powinniśmy nikogo kupować, dobrze wiemy jak się kończy nadmiar gwiazd.

4

@Adrian2005 Na ławce czterech graczy z pola, w tym wielka nie wiadoma czyli Mina. Kolega chyba zamierza walczyć o Ligę Europy :D

4

@Adrian2005 To że pozbędziemy się niepotrzebnych gracz, nie powoduje że mamy lepszy zespół, a tak twój komentarz wygląda :D

0

@Adrian2005 A jaki zmiennik na lewą obronę? Uważasz, że cały sezon będzie grała ta jedenastka? Jak dla mnie tak kadra nie jest kompletna, a brakuje tutaj właśnie Griezmanna, pomocnika, i lewego obrońcy.

0

@Wossi61FCB 2 super rezerwowych- Roberto i Paulinho. Vermaelen jak jest w formie to każdy wie jak gra. Cillessen jes świetnym drugim bramkarzem. Wg mnie ławka bardzo solidna, jeszcze jak będziemy rotować młodymi to już w ogóle.

0

@skubi99 Wychowankami rotować możemy :)

0

@Adrian2005 Sorry, ale tak to niczego nie wygramy. Paulinho i Roberto to zdecydowanie za mało jak na taki klub jak Barca. Mówisz, że będziemy rotować wychowankami. No to teraz wymień kim? Jedynie Alena się do tego nadaje (zresztą już przecież oficjalnie od przyszłego sezonu będzie w pierwszej drużynie. Są jeszcze Oriol, Abel, Cucu, Palencia, Puig, ale przecież nie na cały sezon... Powinni dostać maksymalnie około 5 meczy. Resztę niech grają w drugiej drużynie. Pamiętasz co się stało z Munirem? Za szybko awansował do pierwszej, co na dłuższą metę się nie sprawdziło.
Nawet zakładając, że pozbywamy się właśnie takich graczy, których wymieniłeś trzeba jeszcze z 5 dokupić/awansować.
Cillessen- Mina, Vermaelen, jakiś rezerwowy boczny obrońca, Roberto, Paulinho, Arthur, Alena, jakiś skrzydłowy, Griezmann i dopiero można grać...
Football się zmienia, taka wąska ławka, o której pisałeś to samobójstwo. A wypełnianie takiej luki jeszcze nie ukształtowanymi wychowankami powinno być karalne.

0

@Wossi61FCB Griezmann...? A potem płacz o Dembele, że grzeje ławę. O ile z dokupieniem jakichś rezerwowych jestem w stanie się zgodzić, to kupno kolejnej gwiazdy może nam zaszkodzić.

0

@Adrian2005 Haha ciekawe niby w czym. 4 świetnych zawodników na 3 pozycje to najlepsze co się może trafić. Sezon jest długi na pewno każdy otrzyma zadowalającą go liczbę minut, a nawet i więcej... Dembele to nasza przyszłość. Rozegra bardzo dużo meczów, podobnie jak Suarez i Griezmann. Jestem tego pewien. Jedyna możliwość, po której skończy na ławie to po prostu słaba forma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?