La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

konto usunięte

1

Nie widziałem wszystkich występów, ale wygra ktoś kto najbardziej nawiązał do polityki i problemów we współczesnym świecie. Bo wiadomo od dawna, ze to konkurs pieśni politycznej.

0

@dawidr94 Większe szanse miałby ten kto śpiewał o żydach, holocauście.

0

@dawidr94 Czyli Włochy wygrywają?

konto usunięte

0

@Dzemik55 O gadali o polityce? Jeśli tak to będą wysoko.

0

@dawidr94 Znaczy ten tłumacz powiedział, że piosenka napisana po zamachach terrorystycznych, więc coś w deseń problemów na świecie.

konto usunięte

0

@Dzemik55 A no to oczywiście. Kurde, czemu aż tak musza mieszać zamachy i inne problemy do eurowizji?

0

@dawidr94 Bo ogólem piosenki nie mówią tylko o kwiatkach, motylkach i miłości? Dzisiaj właściwie tylko Włosi zagrali politycznie.

konto usunięte

0

@sebasek99 Oraz Francja i jeszcze ktoś, ale już nie pamietam. Sporo jak na ilość państw mimo wszystko. Jakoś słuchając radia czy muzyki, której słucham praktycznie 24/7 nie słyszę piosenek o imigrantach xd

0

@dawidr94 To widać, iż Led Zeppelinów nie słuchasz ;p

konto usunięte

0

@sebasek99 Nie słucham, ale domyślam się, ze tak jak w większości zespołów nawiązujących do polityki, to się z niej śmieją i jest to bardziej ironicznie przestawione niż śmieszna Eurowizja. Zreszta, kończę już temat, szkoda głowy na głupoty :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?