La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

4

Pamięta ktoś jakiemu zawodnikowi PSG po remontadzie Neymar skomentował zdjęcie na instagramie gdzie pokazywał 4 palce?

16

@GenerałXavi To było genialne z jego strony :D

17

@GenerałXavi Jego decyzja była o tyle dziwniejsza, że naprawdę wyglądało, że jest w Barcelonie szczęśliwy.

2

@GenerałXavi Atmosfera w jakiej odszedł z klubu przekreśla moim zdaniem szansę na powrót.

3

@GenerałXavi Ja zawsze go bardzo lubiłem i lubię cały czas. Było mi bardzo przykro jak odchodził i nie mogłem zrozumieć jego decyzji bo tak jak kolega niżej napisał, naprawdę wydawało się, że jest w Barcelonie bardzo szczęśliwy i zaakceptował to, że Messi ma tutaj status największej gwiazdy. Najlepsi piłkarze tacy jak Neymar zmieniają kluby na lepsze a PSG nie jest lepsze od Barcelony i nigdy nie będzie. Nie sądzę również, że chodziło mu o kasę. Mam tylko nadzieję, że nie przejdzie do Realu bo wtedy cała moja sympatia do niego znikłaby momentalnie. Czasem się zastanawiam czy nie opuścił nas ze względu na słabe wyniki w LM i jednocześnie sukcesy Realu w tych rozgrywkach. Dużo wskazuje na to, że niestety Paryż to tylko przystanek w drodze do Madrytu ale może się mylę.

I tak jak mówisz - gdyby 8 marca 2017 po tym wspaniałym wydarzeniu ktoś by mi powiedział, że za 5 miesięcy Neymar z własnej woli przejdzie do klubu, który praktycznie w pojedynkę odprawił z Ligi Mistrzów odrabiając 4-bramkową stratę to bym go wyśmiał. Życie jednak potrafi strasznie zaskoczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?