La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1415 Culés

10

Dla odstresowania się meczem Barcelony. Z fp "Coco Jambo Warszawa" :)

"1. Bądź zawodnikiem Coco Jambo
2. W weekend nie piłeś
3. Czujesz się dziwnie, świat jakiś inny (ale zachowujesz spokój)
4. Zaczyna się mecz – sędzia gwiżdże, ale za każdym razem na odwrót (nie dajesz po sobie poznać, że coś jest nie tak)
5. Skaczesz do piłki, odbijasz ją głową, dostając kopa w brzuch – sfaulowałeś (zachowaj spokój...zachowaj spokój)
6. Odbierasz czysto piłkę i chcesz zacząć kontrę - kolejny raz sfaulowałeś i dostajesz żółtą kartkę (szczypanie nic nie daje, więc to chyba naprawdę)
7. Bramkarz przeciwnika wypuszcza piłkę z rąk przejmujesz ja i strzelasz gola – nic z tego nieuznany (WTF?)
8. Wkurwiasz się i tym razem faulujesz naprawdę – druga żółta
9. Zostajesz na boisku, bo już nie wiesz jakie są zasady,
10. Sędzia pozwala grać dalej w jedenastu,
11. Zawodnicy drużyny przeciwnej protestują, ale kartki za dyskusje dostajemy tylko my,
12. Na wszelki wypadek prosisz trenera o zmianę, bo obawiasz się trzeciej żółtej,
13. Kolejne nieuznane bramki, rzut karny z kapelusza, kuriozalna czerwona kartka,
14. Obawiasz się, że to film Bollywood i zaraz zaczną tańczyć,
15. Obie drużyny nienawidzą sędziego
16. „Panie kończ ten Kabaret!” – nic z tego doliczone 9 kurwa minut (nie było ŻADNEJ przerwy w grze).
17. Coco Jambo wygrywa 3:1
18. Nic się nie zgadza…

Bramki: Smoła (!), Sidor (!!), Bąbel (to akurat się zgadza)
Sędziował: Przemysław Kasiak (pozdrawiamy)"

:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?