La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

1

Widać, że już chłopacy z myślą o mundialu grają. Ciężki sezon już praktycznie za, a teraz równie trudny turniej przed nimi. Nie ma co mieć pretensji... Nie mówię, że nie, bo trochę szkoda rekordu, ale to tylko suche statystyki. Brawo za walkę do końca dla naszych piłkarzy. Teraz tylko czekać na kolejny sezon.

0

@pepo_barcarzadzi Jak ja uwielbiam takie tłumaczenia. Z Romą na co sie oszczedzali? Na rekord w La Liga? Kur... oni nie stracili 2 Gole tylko 5. Mistrzowi nie przystaje takie cos. Mógł równie dobrze dac szanse grać rezerwowym skoro podstawówki mieli to gdzieś.

0

@masa11 Daj spokój... Koniec sezonu, mistrzostwo zapewnione, nie ma co mieć pretensji. Sezon jest wyczerpujący, a jeszcze wiele przed nimi. To też tylko ludzie, więc może się zdarzyć taka porażka. Nie porównuj tego do meczu z Romą, bo to zupełnie inna bajka. Ten mecz był o nic, wszystko w lidze już przesądzone, więc może się zdążyć. Mecz z Romą, nie jest do wybaczenia, bo to zupełnie inna stawka, a Oni go zwyczajnie przestali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?