- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 504 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 504 Culés
2
Zobaczycie jak trudno będzie Barcelonie pozbyć się rezerwowych piłkarzy. Ich poziom jest niski a zarobki na tyle wysokie że tak łatwo nie zrezygnują z kasy. Po za tym pieniądze które Barcelonie będą proponowały inne kluby też nie będą wysokie. Być może jeden transfer definitywny a reszta to będą wypożyczenia. Jest tak wielu piłkarzy na rynku że nikt nie będzie zabijał się o Vidala Paco Denisa czy też Gomesa.
4
@Janiama Problem Barcy polega na tym, że powinna mieć w kadrze 18-20 dobrych lub klasowych graczy a pozostałą część powinni stanowić utalentowani gracze z cantery. A zamiast stawiać na wychowanków to Barca kupiła średniaków i taki mamy właśnie efekt.
3
@Janiama Denisa mimo wszystko zostawiłbym w drużynie, ten chłopak coś tam jednak potrafi. No i świetnie bije stałe fragmenty.
1
@damianex10 Nie no proszę, Denis niech idzie i pokaże jak świetnym jest piłkarzem. Lepiej dla niego, chyba że się boi. Zresztą kto go będzie chciał. On ma już 24 lata
0
@Sawik_10 Z drugiej strony pamiętam transfery 22 latków Umtitiego, Paco, Gomesa czy Denisa to wszyscy byli z nich zadowoleni. To były dobre transfery młodych piłkarzy. Nie każdy wypalił ale chociaż Umtiti trafiony.
0
@damianex10 Stałe fragmenty to może tylko w pucharze króla bić. Taka prawda, hierarchia musi być zachowana.
0
@Janiama O Deulo czy Dougiego też raczej nikt nje będzie się bić. Tylko z Rafy i Munira możemy coś wycisnąć.
1
@Janiama Zarząd sam jest sobie winny. Naściągał szrotu na ławkę i teraz mają efekty. Na szczęście taki Gomes czy Paco wydają się być kolesiami, którzy mają trochę ambicji. Zobaczymy. Real wyciągnął za Danilo 3p baniek. Trzeba mieć charakter, a nie dawać się dymać na prawo i lewo.
2
@Bartek22 No trochę nas przesiewu czeka: Denis, Gomes, Vidal, Paco, Douglas, Deulofeu, Rafinha i Munir. Chyba kilka okienek będzie trzeba poświęcić na takie czystki.
0
@Griezmann7 Już pal licho Douglasa, Gomesa i Vidala(chociaż pozbyć się ich trzeba, najlepiej za dobry pieniążek).
Jak nie sprzedadzą Munira i Rafinhi za dobry hajs, to będzie ich wstyd. Młodzi piłkarze, z potencjałem i przede wszystkim po bardzo udanym sezonie. Aż się prosi, żeby coś zarobić. Nie mówię, że mają jakieś wielkie sumy za nich wyciągać. Chodzi o to, żeby wykorzystać ich udany sezon i nie dać się wydymać. Inter obiecał 35 baniek i oczekuję, że zarząd będzie miał jaja. Jak Włosi nie mają środków, to niech rozłożą transfer na raty albo nie wiem co innego. Może roczne wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za te 35 baniek. Zarząd nie może ciągle zgrywać dobrej cioci. Żadne spuszczanie z ceny, jak już to minimalne, maksymalnie 5 baniek.
Co do Munira to samo. Powalczyć, może przedłużyć konttakt. Na pewno nie sprzedawanie za pół darmo pierwszemu lepszemu chętnemu.