La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

3

Ja żem myślał, że ten serialowy LOTR będzie taką zrzynką z filmowych adaptacji. A tu proszę: http://tiny.pl/g8r53. Zaczynam się interesować tym projektem.

3

@sebasek99 Skoro zrobili dobre gry, które dzieją się w innym okresie niż książki/filmy, to czemu nie serial?

0

@hen0x Na początku to wyglądało na zwykły remake. Nikt nic nie mówił o prequelu. A wiadomo jaki jest trend ostatnio. Ciągłę wracanie do przeszłości i żerowanie na nostalgii i sentymentach. No i te licencje na Władce są skomplikowane.

0

@hen0x Gry kozak , ja w bitwę o srodziemie gram do dziś a gra z 2004 roku :D

1

@sebasek99 Czekam z niecierpliwością na wszystko co dotyczy tego uniwersum :)

konto usunięte

1

@sebasek99 Oo kurde, nawet nie widziałem że takie coś powstaje... Uwielbiam Tolkiena i całe Śródziemie. Moim marzeniem jest ekranizacja Silmalirionu, ale nie wiem czy kiedykolwiek się doczekamy.

0

@TheNekro94 Serio? Kiedyś była fama, bo to teraz najdroższy serial w historii.
A co do Silmarionu. Rodzinka nie chce odsprzedać licencji na ekranizacje. Więc szanse są bliskie zeru. Szkoda.

1

@sebasek99 Bardzo szkoda, ale z drugiej strony pewnie się boją. Zobaczcie jaką kasę pochłonęła ekranizacja trylogii, która zasadniczo długimi fragmentami nie była jakaś bardzo epicka. A w Silmarilionie ? Ile tam bym musiało być wielkich batalii i to na prawdę ogromnych! Ile epickich pojedynków w CGI! Fingolfina z Morgothem, Glorfindela z Balrogiem podczas ucieczki z Gondolinu, Ectheliona z Gothmogiem czy Huana z Sauronem! W Hobbicie mieli problemy budżetowe z ogarnięciem jednego smoka, a co by się musiało dziać w Silmarilionie! :D Jejku jak zacząłem o tym myśleć to już się strasznie zajarałem, ale to by była mega produkcja

1

@Bykunn Dużo postaci , książkę bardzo ciężko się czytało , to wyglądało jak jeden wielki opis :D

0

@ShawnC Ja się przyznaję, że nie mogłem się zabrać, kilka razy zaczynałem. Na początku jakaś kurde muzyka, jakieś głupoty mówię co to jest :D A potem był moment, że fragmenty to niemal na pamięć znałem :D Mój egzemplarz jest doszczętnie zrujnowany bo czytałem go dosłownie wszędzie

konto usunięte

0

@Bykunn A jednym z najgorszych problemów byłby czas jaki uplywal w Silmalirionie, który rozegrał się na przestrzeni tysięcy a początkowo nawet milionów lat - jak to pokazać..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?