La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

konto usunięte

0

Real chyba szykuje grunt pod Neymara, w Realu będzie miał okazję grać z: Alissonem, Marcelo, Casemiro i może Viniciusem... Łącznie byłoby 5 Brazylijczyków w zespole.

konto usunięte

39

@Aerox Ktoś poważnie myśli, że w następnym seoznie Neymar zagra w Realu? xD Szejk prędzej go na ławce do końca sezonu zostawi niż puści z PSG

1

@Socjopata ohh tu Ci niespodzianka, bo nie wiedziałem, że Alisson zmienił Rzym na Madryt.

konto usunięte

0

@Socjopata Dokładnie.Real o wiele lepiej by wyszedł jakby kupił Icardiego,przynajmniej mieli by napastnika z prawdziwego zdarzenia,a nie drewno Benzeme.I nie musiałby wydawać 300 mln na jednego gracza.

konto usunięte

1

@Socjopata A ktoś wierzył w to, że Neymar opuści Barcelonę? :D

konto usunięte

0

@Aerox Barcelona sama sobie winna dając 222 mln klauzuli widząc ceny za jakie piłkarze zaczeli przechodzić do klubów.

konto usunięte

0

@Socjopata No ja wiem, że wtedy obowiązywała klauzula, ale to nie zmienia faktu, że wtedy też nikt nie wierzył w taki transfer.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?